Hakkımızda

Tunç Çadır & Çullu A.Ş olarak profesyonel ekibimiz ile müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Çadır sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Denizli Merkezefendi ilçesi Akçeşme bölgesinde bulunan yerimizde sizlere hizmet veriyoruz. Amacımız siz müşterilerimizden gelen isteklere en kaliteli ve uzun ömürlü çalışmalarımız ile cevap verirken ürün kartelamızı genişleterek sektörde lider olma yolunda gayretli ve istekli çalışmalar yapmaktır. Hiç bir zaman kolaya kaçmayan, müşterimizin memnuniyetini ön planda tutan ve markamızın her zaman arkasında durarak adımızdan sıkça söz ettiriyoruz.

Tunç Çadır & Çullu A.Ş olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

 

Tecrübe ve Kalite

Uzun yıllar Ankara’da faaliyet gösteren firmamız, profesyonel ekibi ile zamanında iş teslimi yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

 

Türkiye’nin Her Noktası

Müşterilerimizin çadır ihtiyaçları için ülkemizin her noktasına ulaştık. İstisnasız her bölgeye satış ve montaj gerçekleştiren firmamız uygun fiyata kaliteyi sunmaya devam ediyor. Tunç Çadır & Çullu A.Ş, çadır sektöründe daima gelişen teknolojiyi takip edip kendini geliştirerek sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Siz sadece kurulacak yeri gösterin yeter. Gerisini biz hallederiz. Tecrübeli ekibimiz ile işimizi bizzat başında takip ederek müşteri memnuniyetini ön plan tutmaktayız.

 

Misyonumuz

Tunç Çadır & Çullu A.Ş olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

 

Vizyonumuz

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.