0

İki Odalı Yeşil Pamuklu Kamp Çadırı

3.500 ₺
Vergi dahil

1- Genel özelliği : Kullanım alanı 2,20 x 3,20 - orta yükseklik 2,00 - yan yükseklik 1,50 metre ön tente 1,60 x 2,80 metre olup toplam alanı 12,15 m² ‘ dir. Ürünümüzde 2 adet 1,60 x 2,20 oda mevcuttur.
2 adet 70 x 1,75 cm ebatlarında çift açılır fermuarlı geniş sineklik monte edilebilen kapı 2 adet 60 x 60 cm sineklikli fermuarlı üst kapaklı pencere mevcuttur.

2- Kumaş özelliği : Hijyen ve doğa dostu nonwoven kumaş örme ve dokuma olmayan sadece özel kullanımlar için üretilen bir üründür bu özel ürün sıvı çekebilen sıvı itebilen, sağlam, esnek, yumuşak, gergin, yanmayı geciktirici özelliği olan, filtre edici özelliği bulunan, bakterilere karşı dayanıklı ve antibakteriyel, kanserojen madde içermeyen yapısıyla günümüzde sağlık, medikal ve hijyen gibi özel sektörlerde kullanılan özel bir kumaştır. her türlü hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde imal edilmiştir.

3- demir özelliği 19 x 0,90 dkp yuvarlak boru pas ve küflenmeye karşı iç dış galvanizlidir.

Kullanım detayları : Çadırınızı düz bir alana kurunuz kesici ve delici aletlere kesinlikle dikkat ediniz aşırı fırtınalı havalarda önlem almadan kullanmayınız. Çadırlarımız su geçirmez kumaşlardan dikişli olarak imal edilmiştir. Aşırı yağışlı havalarda üzerine mutlaka branda yağmurluk kullanmanızı tavsiye ederiz. Çadırınızı kullandıktan sonra ıslak paketlemeyiniz rutubetten ve nemden koruyunuz.

Bilgi kartı

Oda Sayısı
2 Oda
Renk
Yeşil
Kumaş
Pamuklu

Belirli Referanslar

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.