0

Tek Odalı Mavi Pamuklu Kamp Çadırı

3.000 ₺
Vergi dahil

1- Genel özelliği : Kullanım alanı 2,20 x 2,50 - orta yükseklik 2,00 - yan yükseklik 1,50 metre ön tente 1,60 x 2,80 metre olup toplam alanı 9.5 m² ‘ dir. Ürünümüzde 1 adet 2,20 x 2,50 oda mevcuttur.
1 adet 70 x 1,75 cm ebatlarında çift açılır fermuarlı geniş sineklik monte edilebilen kapı 2 adet 60 x 60 cm sineklikli fermuarlı üst kapaklı pencere mevcuttur.

2- Kumaş özelliği : Ürün pamuklu gabardin kumaştan imal edilmiştir.  pamuklu kumaşlar, nefes alabilme özelliğine sahip olduğu için yaz aylarında çadır içerisinin serin kalmasını sağlar ve kesinlikle nem yapmaz.  solunum yolları rahatsızlığı bulunan kişiler için ideal üründür.

3- Demir özelliği : 19 x 0,90 dkp yuvarlak boru pas ve küflenmeye karşı iç dış galvanizlidir.

Kullanım detayları : Çadırınızı düz bir alana kurunuz kesici ve delici aletlere kesinlikle dikkat ediniz. aşırı fırtınalı havalarda önlem almadan kullanmayınız. Çadırlarımız su geçirmez kumaşlardan dikişli olarak imal edilmiştir. Aşırı yağışlı havalarda üzerine mutlaka branda yağmurluk kullanmanızı tavsiye ederiz. Çadırınızı kullandıktan sonra ıslak paketlemeyiniz rutubetten ve nemden koruyunuz.

Bilgi kartı

Oda Sayısı
Tek Oda
Renk
Mavi
Kumaş
Pamuklu

Belirli Referanslar

Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.